trevor Se Setká S Jeho Novou Doctor


“Ach, bože, doktore! Co to děláš? Omlouvám se! Nemůžu si pomoct, co se to se mnou děje! Je mi líto, doktore!”

“Nebuďte v rozpacích, Trevor. Vaše odpovědi jsou naprosto normální. Opravdu potřebujeme otestovat ty odpovědi. Jen relaxovat a užívat léčby je zdravotní sestra a já se podává na vás.”

Trevor nadále dýchat těžce jako jeho mučil, brnění tělo reagovalo na to, co ti dva dělali na něj. Mohl vidět, že oni byli také začínají dýchat těžce.

“Začíná to být trochu horko, není to, Jenny?” zeptal se doktor.

“Ano, to je, pane doktore.”

“No, když jsme se zase teplotu zpět dolů, špatná Trevor může být příliš studená, aniž by jeho šatů. Řekněme, sundat kabáty a pokusit se dostat chladnější. Je to v pořádku, Trev?”

“Mmmmm.” To je jediný způsob, jak Trevor mohl potvrdit, protože jeho stavu zvýšené stimulace. Nebylo horko vůbec tak daleko, jak jen mohl říct. Byl prostě skoro vedle sebe jako ženy neustále hladil, takže mnoho z jeho citlivých míst.

Čtyři ruce náhle opustil probudil stimulovaných tělo na okamžik ženy sundali kabáty laboratoře a pověsil je na zeď. Trevor, paže uvázána nad sebou, sledoval jejich nádherné těla otočit a přesunout. Viděl sestry Landry žebra stiskněte před téměř naprosté bílém vrcholu, když se natáhl, aby pověsit bundu. Její naprosto perfektní buchty byly velmi patrné nyní uzavřeny ve svých černém trikotu kalhoty. Vzhledem k tomu, trikoty protáhl se skoro rozeznat holou kůži pod ním. Sestra na sobě žádné kalhotky! Její nohy byly bezchybné. Když se otočil zpátky k kožená vyšetřovacím stole Trevor srdce se náhle rozběhl! Jenny prsa vypadala neuvěřitelná! Mohl vidět téměř celou horní polovinu měkké, krémové glóbů, bradavky byli oba vidět nyní, nutí se prakticky přes tenkou látku! Její břicho bylo pevně a on mohl vidět kopec mezi stehny a přísahal Bohu, a záhybů přímo v centru její nádherné kopec! Bůh!

Doktor Taylor pak se otočil zpátky k němu a dal mu další svátek pro oči. Její tělo vypadalo naprosto božský v této krátké sukni a bílou halenku. Jediné, co mohl dělat, bylo zírat na dvě ženy z jeho postavení, prakticky úplně nahý, svázaný, a trpí pravděpodobně současnosti největší stavbu v jeho krátkém životě na základě shromážděných materiálů z jeho nemocniční košili.

“Kluci, já jsem stále velmi teplý,” řekl doktor Taylor. Pokud vám to nevadí, já jdu otevřít moje halenka málo. Je to opravdu nepříjemné, není to, Jenny? Trevor, nebude vám vadit? “

“Uhhh … uhhhh … n n ne,” koktal Trevor. Nemohl na to přijít. Nebylo horko vůbec!

Doktor Taylor se usmála, vytáhla shirttail z těsné, černé sukni a pomalu začal rozepínat její bílou halenku. Když to udělala, Trevor začal se podívat na to, co bylo skryto pod celou tu dobu! Doktor začal odhalit naprosto úžasná, krémová, měkký pár koulí o své vlastní! Trevor nemohl odtrhnout oči z nich. Lékař vydala posledního tlačítka v dolní části a nechat ji halenka lehce otvírají odhalit růžové aureoles a guma tuhá tmavé bradavky! Trevor nemocnice šaty skočil jako loutka jen trochu vyšší.

“Víte, pane doktore, jestli ty a Trevor to nevadí, budu trochu pohodlnější, taky. Cítím vynechal,” chichotala sestra Landry. “Doktore, mohl byste mi pomoci? Cítím trochu ztuhlý v zádech.”

Máte pocit, tuhé, vykřikl špatnou Trevor v jeho mysli. Nikdo by mohlo být tužší, než on!

“Jistě, Jenny. Nechci vás tahat sval, jako je Trevor udělal. Zvedněte ruce,” chichotala lékaře. Doktor Taylor postavil za sestrou, popadl Jenny top a pomalu vytáhl ji nahoru. Obrovské, měkké, bílé prsa odrazil z vrcholu, neboť byla zvýšena nad nimi a vypnutí Jenny krásnou hlavou. Trevor se hlasitě zasténal při pohledu! Obě ženy stály tam díval se na něj na okamžik jejich prsa poskakoval a odrazil zdarma!

“Co to sakra, chlapi,” oznámil doktor Samantha Taylor. “Nechci se cítit vynechat.” S tím, že lékař sundala blůzu, hodil ho na pult a tam stál nahý od pasu nahoru, stejně jako sestry. Stejně jako Trevor. Její slavné koule zavrtěl a kymácel se svými pohyby. Ty byly stejně velké jako Jenny. Dokonalé tvary, energický, živý! Nebe pro 18-letého chlapce!

“Zpátky do práce, Trevor,” řekl doktor. “Doufám, že nemáte žádné plány dnes večer, protože to může chvíli trvat. Místo je všechno zavřený na víkend a my nebudou přerušeny. Je to v pořádku?”

“OK,” zašeptal Trev.

Ženy se pomalu vracel a zaujali svá místa vedle Trevorovy vyšetřovacím stole. “Kde jsme?” zašeptal Doktor Taylor.

“Tady,” usmál se na sestru, když začala jemně lechtat, škádlil a ladění citlivé bradavky Trevor.

“Oh! Hned! A tady,” vydechl s lékařem, protože její měkké ruce se vrátil k hladit hýždě Trevor a dolní části břicha!

Trevor reentered jeho změněný stav. Tyto nádherné ženy hladí své tělo, dělat věci, na to, že ho nejvíce tuhá, tvrdá a dlouhá, že by někdy v životě! A ty krásné prsa! Nemohl odtrhnout oči od nich, jak se zvedl a hodil a poskakoval s pohyby hladil. Jeho penis byl pulzující! Cítil šourek mezi nohama zvlněných! To bylo neuvěřitelné!

“Sestro, jsem přesvědčen, že je na čase vyzkoušet u některých měření. Co si o tom myslíš?”

“Myslím, že ano, pane doktore. Když budeme čekat příliš dlouho Trevor může přijít dříve, než se mohou dostat jeden.”

“Máš pravdu.” Obě ženy se zvedli ruce pryč od Trevorovy tělo opouští ho třesoucí se a třesoucí se od stimulace. “Miláčku, budeme vás přemístit, takže můžeme pokračovat v léčbě a získat některé důležité údaje z vašich reakcí. OK?”

“OK.”

“Musíme si lehne na záda a budeme muset omezit své kotníky tentokrát příliš, protože nemůžeme mít budete pohybovat a kazí proces, nebo budeme celou noc.”

“OK.”

Sestra Landry ruku a začal se uvolnit Trevor pravé zápěstí z baru. Nemohl zastavit zíral na její prsa, když se naklonil blíž k němu a zvedla ruce. Perfektní koule poskakoval jen pár centimetrů od jeho tváře, když pracovala na odpojení kapelu z baru. Ona tvrdila, měkké, ale pevné uchopení na zápěstí oběma rukama jako doktor Taylor se naklonil dopředu a nahoru, uvolnit Trevor levou náramek z baru. Prsa lékař je volně houpal, téměř otřela Trev tváři! “Tam,” zašeptal doc, když snížila svou levou ruku a pokračoval pevně držet zápěstí ve svých rukou. Obě ženy mírně snížil Trevor na záda na měkkou, bohatá kůže na masážní stůl a protáhl si paže za hlavu, kde se utrhl dva měkké manžety na nástěnném držáku. Jeho zápěstí byla pevně zajištěny v měkké manžety. Trevor, na zádech s jeho velké nohy visely dolů na přední straně stolu, byl velmi dobře vědom teď svou mohutnou erekci zvedl shromážděné nemocniční košili nad jeho boky, přímo do vzduchu! Jeho tvář zrudla plnou řepa červená s rozpaky! Sestra Landry, viděl jeho reakci, zamumlal: “Neboj se, dítě. To je v pořádku. Pouze přírodní.”

“Myslíme si, že to vypadá v pohodě, Trev,” zašeptal doktor. “Uklidni se, zlatíčko.

“A teď, Trev, musíme zajistit, aby vaše nohy nemají pohybovat příliš mnoho a kazí postup. Musíme dát si nohy a kotníky v opěrkách, taky. Budou neublíží. OK?”

“OK.”

Doktor Taylor a sestra Landry se sklonil a jemně uchopil každý z Trevor kotníků zvedl nižší nohy do vodorovné polohy ve vzduchu. Doktor Taylor tlačil další tlačítko na podlaze způsobuje nižší třetina povrchu vyšetřovacím stole, aby tiše klesnout dolů a pryč od hýždí a stehen chlapce. Toto opustilo Trevor tělo od jeho dolní části páteře dolů vznášející se ve vzduchu. Trevor nemocnice šaty stále shromáždil přes jeho rozkroku a přehodil dolů mezi nohy směrem k podlaze. Zdravotní sestra a doktor popadl kliku na každém rohu, co je nového s krátkou základnou stolu a vytáhl dvě rozšíření 30-palcové vyrobené ze silné titanové trubky, zavírat je na místě. V uzamčené poloze, trubky pod úhlem vodorovně do stran v úhlu 30 stupňů. Jenny vyštěkl 12-inch “L” tvaru titanový držák na místo na konci svého trubky, zamykání ho ve vzpřímené svislé poloze na pravé straně a doktor Taylor to samé na levé straně. V horní části každé třídě byl tři-palec měkká srst manžety a třmen. Ženy zvýšil chlapcovy bosé nohy do vzduchu, pokrčil nohy mírně dozadu ke svému tělu, otevřel mu nohy a umístil Trevor nohy ve třmenech, příjemná zajištění kotníky v kožešinových popruhů. Trevor byl zcela zablokováno. Jeho nohy byly a šíření pět stop od sebe a ruce byly zajištěny, natažené za hlavou. Že hlava začala točit s legrační myšlenky a pocity. Tyto krásné ženy stáli na jeho straně, jejich nádherné prsy vystaveny jeho pohledu, jejich bradavky trčí rovně, oni byli jen při pohledu na něj, trochu olizuje rty čas od času a trochu zrudl. Vypadali, jako by byli docela nadšení. Příliš nadšení pro profesionální lidi! Byl si jistý rád, že nemocnice šaty neměl spadnout, když se pohyboval a byl pokrývající jeho zadku díru a tak. To by ho jen tak zabít, pokud by viděl, že všechno a viděl, jak velký jeho erekce byla.

Lékař naklonil Trevor a zašeptal: “Budeme vás muset stimulovat trochu víc na chvíli, aby se dostali zpět do bodu, kde jste byli, když jsme zastavili před minutou.” Trevor zalapal po dechu! Jako doktor se nad ním sklonil, její měkké prsa pásli svá žebra! Bože! Cítil, jak se její bradavky lechtání jeho hruď! Oh, Bože!

“Ach, bože …,” zasténal Trevor.

Sestra Landry pak se naklonil na druhé straně. Její koule zavadil Trevor pravé žebra, když položila měkké rty na jeho pravém uchu a zašeptal: “To je v pořádku. Chápeme. Nebuďte v rozpacích. Neboj se.” Jako zdravotní sestra lechtal jeho ucho, když zašeptala, lékař opřel do jeho levé ucho a zašeptal: “To bude nejjednodušší testu jste někdy vzal, Sweetie. Dáme vám snadno ‘plus’.”

Trevor téměř omdlel.

Sestra Landry a doktor Taylor vstal a natáhl se přes Trevorovy trupu, kde tiše dovoleno jejich lehoučké konečky prstů, aby oprášili po chlapcově hrudi, lehce máchal své bradavky a lechtání své prsty po jeho stranách a až do podpaží. Trevor téměř křičela rozkoší, kterou zakoušel! Jenny se naklonil přes Trevor hrudi a jemně položila opuchlé rty na jeho levé bradavky! Začala tonguing to! Spalující stimulace střílel přes jeho levé straně hrudi dolů na pupku! Pak zvedla ústa od jeho bouřlivého levé bradavce a začal jemně lechtat a sevření tvrzené, tmavé bradavky, zatímco její rty se pohybovaly na jeho pravé bradavce a začal sání a tonguing, že jeden. Ve stejné době, Jenny zdarma levá ruka našla chlapce široký otevřený pravý podpaží a jemně začal lechtat na nesnesitelně citlivé místo, zkoumání, pak dolů bokům po celé žeber a zálohovat znovu do podpaží. Bít všechny tyto erotické body najednou posílal chlapce do křeče!

Aby nezůstal pozadu, Doktor Taylor se naklonil na Trevorovy levé straně, pomalu sklonila ústa a políbil chlapcovy rty, tiše, vřele, sladce! Bylo Trevor první polibek! Co polibek! Jak Trevor pediatr pokračoval v jemná, měkká, mravenčení polibky, její pravá ruka lehce prozkoumat chlapcovy měkké blond kadeře vlasů, zatímco její levá ruka začala zkoumat, lechtání levou paží a práci si cestu dolů po levé straně, přes jeho zvedající žebra a na jeho zvlněné břicho, kde je její levá ruka zastavila na své cestě na chvíli. Celou tu dobu, sestra nikdy nepřestal lechtání jeho pravé straně, tonguing svou pravou bradavku a škádlení jeho levou bradavku. Trevor cítil, jako by byl blízko opravdu ztrácí! Jeho výstavba byla zuří a on cítil, jak malé svědivé impulsy začíná v hlavě jeho penisu!

Doktor Taylor levá ruka pokračovala lehce peří nad a kolem Trevorovy těsné břicha. Poté, konečky prstů zase pomalu plížil se na chlapcově měkké, světlé ochlupení, kde se nehty lehce hladil kůži nad jeho stydké kosti.

Prostřednictvím doktorských sladké polibky, Trevor zašeptal: “Madam, já jsem to ztratit! Prosím, přestaň! Něco se děje!”

Lékař se zdálo, že neslyší chlapce a pomalu se stále sklopila lechtání prstů podél stydké kosti, dokud se lehce škrábla na základnu v horní části Trevorovy penisu! Trevor žaludek najednou začal křeč! Měkké prsty doktora Taylora jemně obklíčily základnu chlapcovy hřídele! Vykřikl: “Prosím! Doktore!!”

Doktorova ruka ztuhla. To je příliš brzy, pomyslela si.

“Přestávka,” řekl doktor Taylor. Jenny okamžitě ustoupil od svého stimulace a stál vedle stolu, s rukama ve vzduchu, jako by byla pomoc při operaci, čeká směru od lékaře. “Trevor, dovolte mi, abych vám něco, co vám pomůže oddálit že reakce vaše tělo je asi zažít. Potřebujeme trochu více času, než se něco stane tady, OK?”

Trevor nemohl odpovědět. Byl v jiném světě statečně bojuje se výbuch, který byl asi nastat v hlavě jeho penisu. Jeho šourek se zmenšil a pevně. Nevěděl, co se bude dít! Nemocnice šaty vypadal jako štěně deset tun!

Sestra se odvrátil od zkoušky stolu a vzal stříkačku z pultu, naplnil ji s lehkým jantarovou tekutinou a podal ji k doktorovi.

“Tím se prodlouží své nevyhnutelné reakce a zároveň stále umožňuje cítit extrémní, intenzivní stimulaci tento postup vám musí poskytnout večer. To může trvat dalších čtyři až šest hodin u nás absolvovat testy, které potřebujeme. Je to v pořádku? Je pátek. Ne domácí úkoly! Jsou vaši rodiče vás brzy čeká doma? “

Před Trevor mohl odpovědět, sestra Landry řekl: “Ve skutečnosti, pane doktore, Trevor je sám tento víkend. Jeho matka byla v jeho malou sestrou ráno a oni byli všichni letí ven z města na víkend. Pondělní svátek tak, aby získal ‘t být doma až do konce roku v pondělí večer. Nechali Trev k domu sednout! ” Sestra Landry měl tento široký, zářivý úsměv na její krásnou tvář.

“Skvělé!” Doktor Taylor opatrně podáván lék na Trevorovy levé rameno. Lékař při pomyšlení, že Trevor je zcela na jeho vlastní pro příští tři noci a tři dny se v duchu usmál. Chlapec neměl pocit, vstřikování, ale okamžitě začal cítit mravenčení, svědění téměř senzace rozšíření jeho tělem, se rukama, přes jeho trup a dolů nohy. Podivné trochu svědí začal stavět v hlavě jeho “penis.” Bože, on si myslel, že slovo “kohout.” Obvykle znělo tak špinavá, ale znělo to docela vzrušující teď. Úsměv začal hrát přes chlapcovy nafouklé rty. “Cock”. Jeho “kohout” bylo velké, tuhé, dlouhé, husté a svědění. Teplé brnění a rozšířila se do “koule”. Oh, bože, teď se volá jeho šourek “koule”. Jeho “koule” se brnění, vzdouvající se nahoru a dolů uvnitř jejich “pytel”. Trevor začal cítit, jako by byl ve snu. Ležel tam táhla, otevřený, bezmocný.

“OK, Trevor. Teď musíme pracovat na místě, kde se můžeme vzít měření nebo dva,” řekl doktor Taylor. “Jak se cítíš, zlatíčko?”

“Skvělé, Doc. Prostě skvělé.”

“OK. To, co máme dělat nyní, aby se první měření, je odstranit vaše nemocniční košili.”

Trevor mysl zakymácel. Ztratit nemocniční košili? To znamená, že můj penis a koule budou vystaveny, a můj penis je velký a tuhý! Uvidí moji hardon!! Ale Trevor nemohla reagovat. Byl svázaný, rozprostřené a otevřené a celé jeho tělo se cítil divně od drogy. Zdálo se, že jeho kůže byla najednou ještě citlivější než dříve!

Díval se, jak doktor chodit na úpatí jeho vyšetřovací stůl a krok vpřed mezi třmínky do otvoru mezi Trevor nohy. Trevor pediatr natáhl a vzal do dlaní záhyby šatů přehozený přes levé a pravé strany chlapcových boky a začal pomalu zvedat Tented látku nahoru a pryč.

Sestra byla první reakce. Najednou zalapala po dechu, dotkl konečky prstů na její plné rty, její nádherné oči doširoka otevřené. Oba tam jen stál s otevřenou pusou a jejich jazyky nepřítomně cestování pomalu přes zuby a rty. Tam se před nimi byla nejkrásnější, obrovský, nejdelší, nejsilnější, nejkrásnější kohout jeden z nich nikdy neviděl! Míč pytel, který visel pod byl nejvíce obrovský šourek a gonády buď si kdy dokázali představit! Obě ženy zrudl po tvářích a po prsou!! Bylo to na ně přijde řada, aby se stydět! To by měla být asi o víkendu! Trevor jen ležel tam třásl s rozpaky a vzrušení jako jeho poskytovatelům zdravotní péče umožněno jejich pohledy se pomalu cestovat po celém těle. Jejich oči se zamlžil, když zamumlal, “Oh, baby. Nejsme nádherný kus člověka zde. Prosím, nebuďte v rozpacích, nebo strach, dítě. To bude jeden víkend pamatovat.”

Doktor zašeptala sestra, “Získejte metr. Pojďme si, že první měření. Budu pokračovat v stimulaci, dokud si myslíme, že jsme se dostali do největší velikosti.”

Sestra vytáhla plátěný metr od zásuvky.

Řekl doktor Taylor, “OK, Jenny, pokračujte hmatovou stimulaci Trevor ramena, boky, bradavky a hrudník. Polib jeho sladké rty. Začnu s nohama a práci svou cestu až odtamtud.”

“OK,” odpověděla Jenny, její hlas trochu husky na chvíli, jak se očekávalo, co se chystá udělat, aby své pacienty.

Doktor Taylor zřejmě cítil příliš teplé znovu, protože se rychle a hladce vklouzla sukni dolů přes boky a nechal ji spadnout na podlahu! Měla na sobě jen tanga!! Bože, je to vždy úžasná!! To bylo nejkrásnější, erotické, vzrušující žena Trevor kdy viděl! Její štíhlé, pevné, měkké žaludku vzplanul k dokonalé, kulaté boky a perfektní, měkce svalnaté dlouhé nohy! Trevor byl v lásce. Doktor Samantha Taylor nezastavil se tam. Hleděla do Trevor mučeni oči a pomalu se otočil na stranu, se naklonil dopředu s její prsa houpající se a záměrně snížena její tanga se jí nohy. Narovnala zpět nahoru a kopl tanga na stranu. Trevor zalapal po dechu, když viděl lékaře kočička, lysé s výjimkou malého, měkkého kousku tmavě hnědé výše.

Zřejmě Jenny byla příliš horká zase příliš. Když každý akt pravděpodobně provedena její teplota stoupat trochu tak, že zahnutý své palce v pase jejího trikotu a sklouzl dolů nohy a vypnutí nohou! Nyní Jenny byla úplně nádherně nahá! Její tělo bylo bezchybné. Krásné smetanové prsa poskakoval přes její žebra a pevně žaludku. Její krásné boky se rozšiřuje dokonale dlouhé nádherné nohy. Val mezi jejíma nohama byla úplně oholený, rty jejího vulvy vyfoukl ze svého nebeského, růžové pochvy! “Ach, Bože!” Myslel Trevor. Je-li mé ruce byly volné teď budu muset dotknout každý čtvereční centimetr těchto krásných těl! Krásná nahá sestra ustoupil do strany Trevorovy.

Jenny pomalu spustil ruce k upoutané zbraní Trevor a začal jemně lechtat jeho velmi citlivou pokožku. Doktor Taylor, úplně nahá teď, se stěhoval do Trevor nohy, vstoupil mezi třmenech a jemně přejela prsty přes vrcholky nohy, mírně lechtání je. Ona pak přeskočí těsně nad jeho roztažené, upoutaných za kotníky a pracoval konečky prstů jemně podél jeho lýtka, čímž se chlapec pocity nesmírné potěšení v nohou. Chlapec končetiny byly obdržení konečné měkké, dráždivý pocit! Lékař a zdravotní sestra nemohl vzít své oči z Trevor zvětšené přirození, protože podává jeho léčbu. Jak se vyžíval v této lásce svého těla, čtyři sady ruky pomalu lechtal cestu dovnitř. Další krok vpřed do otvoru, lékař povoleno její dlouhé, jemné prsty jemně cestovat do chlapcovy telat na kolena, krátce lechtání hřbety a vrcholy, pak na jeho vypouklé, hladké čtyřkolky! Smetanové prsa Lékařovy houpal do rytmu. Ruce sestry našly cestu zpět do své podpaždí, prodléval tam, pak se přesunul na dráždit a znovu mučit své bradavky! Sestra Landry tiše naklonila Trevor, klesá její plná ňadra na jeho hrudi, když pomalu, tiše políbila ho na otevřené rty. Doktor Taylor byl uchvácen. Viděla, že jeho penis byl opět plně hltal, velká hlava rostla Deep Purple. Otvor pod špičkou nádherné koruny byl rozšířen téměř půl palce široký! Masivní stavba začala vyskakovat nahoru a dolů s nikdy nekončící, intenzivní stimulace, ale lék lékař měl podávat bude zdržovat chlapce nevyhnutelný erruption. Ženy pokračovali ve své Tickle mučení chlapce za dalších patnáct minut, jak lapal po vzduchu a sténal proti Jenny zadávací polibky. Ženy začaly naříkat s ním, když se vyšplhal stále blíž k nebi. Viděl sestry Landry vlastní smetanové globusy švih a houpat se svými ministrations. On byl stále dosahuje smyslové přetížení!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s