dvacet Minut Ch. 01


Byl jsem jen dvacet minut dřív přijde domů z práce. Když jsem přemýšlel o tom později, to je to, co mě ohromilo. Oni byli kurva v naší posteli pouhých dvacet minut, než jsem byl v důsledku doma! Byla jsem si, že nudně předvídatelné?

Mohl bych ti vyprávět Očekával jsem to, že jsem byl podezřelý z ní, ale bylo by to lež. Byl jsem ohromený, ochrnutý, ohromený.

Angie a já jsem byl ženatý osm rok-very ty šťastné, pokud se mě ptáte. A náš sexuální život byl skvělý: energický, zábavný, plný překvapení. Stále dělal to 2-3 krát týdně. Někdy to může být rutina, ale jindy to bylo ohromující.

Nebyl jsem ji zanedbával, neměl jsem vzít mnoho obchodních cest, jsme nebyli bojovat, ona nebyla náladový, ona nebyla zůstat v práci pozdě. Nebylo nic, nikde mě varovat.

Protože jsem viděl podivné auto venku, jsem vklouzl do domu tiše. Hned jsem slyšel vrzání postele v ložnici, a já jsem věděl, že.

Čas se zastavil. Stál jsem tiše poslouchal. Neposlouchal. Nepřemýšlel. I líně přemýšlel, jestli jsem ještě dýchal, pokud krev stále koluje v mých žilách. Pak jsem cítil bušení srdce, tak silný byl jsem ohromen, že nemohl slyšet ji v ložnici.

Pořád jsem tam stál, já nevím, jak dlouho. Slyšela jsem vrzání, slyšel sténání a vzdechy, slyšel Gasping zní Angie dělá, když se dostane do blízkosti přichází.

A pak jsem se tiše otočil a vyšel ze dveří, nastoupil do auta a odjel.

************

Zjistil jsem, bar, seděl u stolu, měl studené pivo. Myslel jsem, že o tom mít ještě jednu, ale zarazil se. Nechtěl jsem, aby se omítnuté. Jsem se cítil otupělý. Vzpomněl jsem si četl, že když chlap má kulku, jako v boji, bolest nepřijde hned, necitlivost je první. To je, jak jsem se cítil. Ale věděl jsem, že bolest přichází.

Seděl jsem za hodinu, a opravdu bolest přišla, a mentální obrazy. Viděl jsem Angie svíjel v náručí nějakého chlapa, kousal rameno, zalapal po dechu do úst. Viděl jsem ji, sání jeho penis, sklonil, aby ji mohl šukat zezadu. Viděl jsem dva z nich relaxační a smál se v naší posteli, viděl, že mu dává, že okouzlující úsměv, viděl, že mu táhne na ni více.

Můj žaludek, srdce mi bušilo, mé pěsti. Byl jsem troska. Nemohl jsem vidět budoucnost po příštích několika minutách, a vypadali zatraceně špatně.

Co to sakra mám dělat? Co dělá manžel dělat v této situaci? Co by Angie očekáváš, že udělám?

Bláznivý nápad přišel do mé hlavy. Naprosto šílené, naprosto opak toho, co typický, milující, předvídatelné manžel udělá. V mém stavu bych nemohl říct, jestli to bylo dobré šílený, špatný duševně nemocný, nebo prostě šílené. Bez váhání jsem se rozhodl, že to udělám. Možná to bylo se zastavil čas jsem byl předvídatelný.

************

Jel jsem do obchodu s elektronikou a dostal high-tech gadgets jsem potřeboval. Pak jsem jel rovnou zpátky do našeho domu. Byl jsem více než hodinu později, a věděl jsem, Angie bych se zeptat, co se děje.

“Alex, co se ti stalo? Byl jsem … jsem … jsi v pořádku?” Angie vypadala skvěle. Byla čerstvě osprchoval a skládá. A ona je krásná, a to vždy. Ale ona byla na rozpacích, a trochu strach, když jsem přišel do domu s hlavou dolů, na sobě nejvíce hangdog výraz bych mohl zvládnout.

Při pohledu nešťastný, jen jsem řekl, “Angie,” hlasem, který začal se zlomit. Podíval jsem se na ni, nechat smutek, že jsem se cítil show v mé tváři. “Prosím, pojďte sedět v kuchyni se mnou. Musím s tebou mluvit.”

Ona za mnou a my seděli. Podíval jsem se na ni smutně na několik dlouhých okamžiků, pak jsem mluvil.

“Prosím … nech mě říct, a snažte se přerušit.

“Byl jsem aférku. Tři měsíce, s Christinou Blodgett.” Christina byl náhodný známý z našich. Nikdy jsem položil ruku na ni, a ona se nedávno odstěhovala státu s manželem, ale Angie nevěděl.

“Je to pryč, já jsem skončil to. Ale musel jsem ti to říct. Měl jsem … řekni pravdu, a prosit o odpuštění.”

Já bych se díval dolů, ale teď jsem se obrátil můj vyčerpaný obličej až k ní. “Já … myslel, že to byl jen sex, že … že to nemá nic společného s tebou a mnou. Protože tě miluju, zoufale!

“Ale já jsem si uvědomil … že jsem ležel na sebe. Pokaždé, když jsem … byl s ní, jsem tě bolí, i když jste nevěděli. Jaký druh milující manžel by se zlomit jeho manželství sliby, aby měl sexuálně s jinou ženou?

“Přesvědčil jsem sám sebe, že byste nikdy zjistit, tak že by ti nikdy neublížil. Ale to bylo sobecké lež, jeden řekl jsem si, abych mohl udržet poměr děje.

“A viděl jsem, že … že to, co jsem dělal, byl akt nepřátelství vůči vám. Spaní s ní … i když to byl jen náhodný sex, vytáhl mě od vás. Jak by mohl pobíhat za zády nebude facka do tváře pro ty, útok na to, co máme spolu?

“Angie … miláčku … Já jsem se styděla. Nedokážu si ani představit tu bolest musí být příčinou vás. Moc mě to mrzí.” A začal jsem plakat, pro real-slzy, na něž není kvůli mému vynalezl záležitost, ale proto, že její skutečný.

Podíval jsem se na Angie, a její tvář byla studie. Byla naprosto ohromená, samozřejmě, ale ne tak, jak nevinná žena by byly. Ona zjevně neměl nejmenší ponětí o tom, jak reagovat. Než se mohla táhnout za jeden provaz, šel jsem dál.

“Chci, abys věděl jednu věc. Christina a já jsme byli … Nikdy tady spolu, v našem domě. Nikdy bych … byla s ní v naší posteli. Prostě by to udělal, že na vás.” Pomyslel jsem si, doufám, že jednou žihadlo, ty děvko!

“Jdu se sbalit tašku, a pobyt v hotelu na pár dní. Jsem si jistý, že nebudete chtít mě v domě. Chci, abys mít trochu času, aby myslet, zeptejte se sami sebe, zda existuje nějaký způsob, jak se můžeme dostat přes to. Miluji tě a chci, aby se oženil s vámi. ale … abych byl upřímný, nevím, jestli bych to mohl zvládnout, pokud jste se mě podváděl.

“Je mi to tak líto, Angie! Budu běží po schodech nahoru, sbalit své věci, a já budu pryč pět minut.”

Aniž by čekal na její odpověď jsem pospíchal nahoru.

Sbalil jsem, ale také jsem připojený mikro-vysílač na telefonní lince za naší posteli. To by se vysílat všechny telefonní hovory provedené na tomto řádku z libovolného místa v domě, do jednoho ze dvou malých rekordérů jsem skryté v zadní části garáže. Byl jsem zvědavý, jak se bude zacházet s Angie svou “nevěru”.

Vraťme se zpět dolů, jsem se vrátil do kuchyně, přičemž na chvíli ukrýt malý mikrofon v jedné z přepážek. To by se vysílat na druhém rekordéru v garáži.

Angie byla ještě v šoku-oči prosklené, ústa stále dokořán. Ona sama dala dohromady něco, když jsem vešel

“Alexi …” začala. “Já … prostě nemůžu uvěřit! Jak jsi to mohl ….?” Ona opravdu nevěděla, co jiného říct, a já jsem se jí dát čas najít nějaké další slova.

“Miláčku, já jsem to tak líto, moc líto, já jdu teď. Modlím se, že nebudete zavřít mě ze svého života! Zavolám na pár dní, a můžeme mluvit kdykoli chci. Mám tě rád! “

A s tím, díval se provinile a styděl jsem ji políbil na čelo a vyšel ze dveří.

************

Nikdy jsem neudělal nic tak bizarní v mém životě, a nevěděl jsem, jak jsem se cítil.

No, to není tak úplně pravda. Věděl jsem, že jsem se cítil lépe, než bych musel jsem šel domů a hráli zradil manžel, jen řekla Angie, co jsem slyšel ji dělá.

Nechtěl jsem slyšet její omluvu, její vysvětlení, vidět její slzy. Nechtěl jsem být tak klišé, cuckolded manžel.

Byl jsem stále trpí? Už jsem se pořád dívat na domácí filmy Angie a její milenec hrát na obrazovce v mé hlavě? Samozřejmě. Umíral jsem dovnitř. Byl jsem z mé mysli s hněvem, a ještě více se zármutkem.

Ale já jsem se trochu chmurným zadostiučiněním s vědomím, že jsem kurva s hlavou ve stejnou dobu. Tolik za to, že předvídatelný!

Co jsem doufat, že dosáhnout? Nejsem si jistý, věděl jsem, i když jsem to udělal. Ale já vím jednu věc: Angie reakce v průběhu několika příštích dnů by se zjistit, zda jsme byli manželé, nebo zda jsem kopal ji podvádí zadek
.

************

Šel jsem a měl klidnou večeři sám. Zdálo se mi, že čím více času jsem dal Angie myslet, tím lépe. Její první impuls by bylo, aby mi ho, aby mě zneužívat pro své “zločin”. Chtěl jsem, aby si to promyslet.

V nejlepším případě, doufal jsem, že bych skutečně přemýšlet o tom, jak špatné to pocit, být nevěrný. To by mohlo být příliš očekávat, ale chtěl jsem ji hrát domácí filmy mnou a Christinou Blodgett uvnitř své vlastní hlavy. Chtěl jsem, aby se cítila bolest, prázdná, a zdevastované, tak zničený, jak jsem se cítil.

Ale já jsem nevěděl, jestli je to pravděpodobné. Měla bych se kurva kolem mě, na všechno, co jsem věděl, že už jeden krok ven ze dveří. Řekla ještě pořád mě miluješ? Nebo už jsme byli jen pár dní daleko od překvapení na rozloučenou scéně?

A i když mě miluje, mé odhalení nemusí jí všechno, co bolí hodně. Jak se cítila bolest jsem cítila, když bych dělal totéž sama? Mohlo by to vypadat jako “obrat je fair play”; nebo dokonce “nic zlého žádný faul”. A to si piš, neměl pocit, že způsob, jakým se mnou!

V každém případě jsem se rozhodl čekat týden, než mluvit s Angie. Do té doby jsem ji nechal guláš a poslouchat skryté rekordéry vidět, co bylo až.

Zavolal jsem do mé kanceláře a zanechal zprávu, že jsem musel jít ven z města se náhle postarat se o mé nemocné matky, a já bych použít své uložené-up osobní dny a dny dovolené. Pak jsem dal novou oznámení na můj mobilní telefon: “Ahoj, tady je Alex, jsem pryč na pár dní, ale prosím, nechte mi vzkaz a já vám zavolám, až se vrátím”
.

Ověřil jsem si do místního hotelu Holiday Inn, dát své auto zezadu, a šel na místo, rozpočet Pronájem a pronajal nepopsatelný sedan. S tím, že by bylo snadné řídit po městě bez povšimnutí, a to i v mém okolí.

************

Možná jste měli bezesných nocí ve svém životě, ale to není bezesnou noc, jako ten, který jsem měl, viděl Angie a nějaký anonymní kus dohromady, znovu a znovu.

Nebylo to potěšení, že se stále, že mi ublížil nejvíc. Já bych to vadí jí s úžasnou masáž, například. Bylo to intimita: způsob, jakým milenci otevřít se navzájem. Hravé úsměvy a doteky, na manýry, že každý z nás má v posteli. Všechny ty věci, které jsem miloval o Angie, všechny ty věci, které měly být jen pro mě!

Nechtěl jsem si představit, bych mohl někdy milovat se s ní znovu. Jak jsem mohl vidět některé z těch známých gest, aniž by přemýšlel o ní s jiným mužem? Jak jsem mohl vůbec vědět, zda radost jsem jí dávat uzavřeno, co jí dal? By to být vždy porovnáním mé tělo a můj penis a moje výdrž na jeho? Byla by zklamaná se mnou?

Protože jsem neměl ponětí o záležitost, jsem také neměl ponětí o svých důvodech. Možná, že náš život byl předvídatelný, možná bychom byli ve slepé koleji, a já jsem si toho nevšiml. Ale byl jsem tak šťastný s ní! A já si myslel, že je šťastná ….

Nikdy jsem to vyřešil, že v noci, ale neměl jsem spát.

************

Po snídani v motelu jsem jel do mého domu, parkování pár dveří dolů. Počkal jsem, až jsem viděl Angie odjet do práce. Patnáct minut jsem byl uvnitř, se usadil v kuchyni se dvěma rekordéry.

Tam byl jen jeden telefonát, asi hodinu poté, co jsem odešel z domu. Angie volal její nejlepší přítel Connie, znělo to velmi emocionální, a požádal ji, aby přišel znovu. Connie a její manžel Brad byli sousedé; on a já jsme byli příležitostní přátelé, ale Angie a Connie si byli velmi blízcí.

Když přijela Connie Angie byla v slzách, a řekl Connie, “Můj Bože Angie, co se stalo?”

“Něco hrozného! Nebudete tomu věřit!”

Connie okamžitě řekl: “Ó, Pane, jsem Alex zjistit o vás a Tommy?”

Zajímavé, pomyslela jsem si hněvivě, Connie ví všechno o záležitost!

“Ne, Connie, je to ještě horší. Alex byl poměr s Christinou Blodgett. Tři měsíce! Přišel domů a přiznal se mi dnes v noci. Plakal, Connie, vypadal zničen. Řekl, že je po všem, že Byl to moc líto, ale musel mi říct pravdu. Nikdy jsem ho neviděl tak naštvaná! “

Bylo ticho na několik okamžiků. Potom Connie řekl, “Angie, musíte se uklidnit. Pojďme si to promyslet minutu.

“Vlastně, já nevidím důvod, proč je to tak špatné! Vy jste opravdu dostal nad ním teď. Jestli někdy se dozvědět o vás a Tommyho, můžete mu říct, že je to všechno kvůli pomstě na vás! Je to jako Get-out-of-vězení-free karta! “

Poslech to, zasténal jsem si pro sebe. Díky za pomoc, Connie, pomyslel jsem si.

Řekla Angie, “ne, Connie, ty to nechápeš! Cítím se úplně rozbil. To nedává žádný smysl, vím, že jsem to dělal taky. Ale jen myslet na Alexe s ní-ní cítí jako nůž v mých střevech.

“Pamatuješ si, jak vypadá, viď? To lesklé červené vlasy, a ty velká prsa jí chvění na každého člověka v místnosti. Všechny dobu jsem si myslel Alex mě milovat, a jen já … byl spádovištních ta mrcha! Nemůžu uvěřit, že to, co blázen jsem, a ne si všimli, nic! “

Connie stále snaží uklidnit Angie, ale nedosáhla ničeho. Angie byl chycen v některé stejné ničivé pocity jsem se s.

“Connie, já prostě nevím, co mám dělat. Uplynulých dvou hodinách jsem pocit, že jsem se jít ven z mé mysli. Víš stejně dobře jako já, že Tommy byl jen flirt, trochu neškodná zábava. To Nechtěl nic víc pro mě než vzrušení dělá něco nezákonného, ​​jako ty a Henry v loňském roce. “

To byla nová informace pro mě, že Connie byla také měl poměr.

Angie pokračoval. “A nikdy jsem si nemyslela, že hodně o tom, co moje věc může udělat, aby se Alexovi. Jen jsem myslel, že budu opatrný, a on by nikdy vědět. Stejně jako Brad nikdy se dozvěděl o vás a Henry. Vy jste měli vaši zábavu, je to nad, a vaše manželství je stále velký.

“Ale teď …” Zarazila se, a já ji slyšel plakat.

“Teď se cítím tak roztrhaná-kusy! Jak ho můžu někdy znovu věřit, že bastard? Vše … zvláštní způsoby, jak se mají navzájem, jak mě a mluví na mě myslí. Víš, co jsem mluví. že hovno! Nemohl jsem kurva zabiju ho! “

“Poslouchej, Angie,” promluvil Connie konejšivě. “Není to konec, ale nemusí být Říkal jsi, že sami:. Tommy je jen flirt a ty pořád miluješ Alex Henry byl jen flirt pro mě, a já stále miluji Brad Pokud by to bylo stejné.. pro Alex, proč nemůžete jak dostat přes to? “

Angie hlas byl dutý. “Protože teď vidím, jaký je to pocit, Connie. Protože pokaždé, když … strčil ptáka do ní, bylo to jako … jako smát do obličeje. Mezi speciality z čerstvých píči, za mými zády! On může milovat mi, ale jak nemohl být smíchem na sebe? “Ubohá stará manželka, tady je něco navíc vzrušení pro mě a ona se to nikdy nedozvím.” Navíc myšlenka Christina, směje se na sebe na to, co jí táhne na mě!

“Jen mě to zabije! My oh-tak-předvídatelný manžel. Víš, jak jsme žertovali, že si můžete nastavit hodinky jím, když vstává, když odejde do práce, co má k snídani každý den. Myslím, že mýlil všechno.

“Cítím se tak ojeté, Connie! Cítím se, jako by si otřel ruce o mě a hodil mě do koše!”

“Dovolte mi, abych nám kafe, Angie.” Tam byl žádná slova na chvíli, jen zvuky poháry rachot, tekoucí voda. Čas od času jsem slyšel Angie pláče tiše.

Jak pili kávu, Connie i nadále snažit uklidnit Angie se, bez velkého úspěchu. Když odešla, Connie z Angie slíbit, nedělat nic ukvapeného.

“Ať se stane cokoliv, neříkej Alex o Tommym! Právě teď se cítí hrozné o tom, co udělal, a to tak, jak chcete. To je jediný způsob, jak budete moci kontrolovat situaci.”

Angie si povzdechl. “Já nevím, Connie. Byl ke mně upřímný, nevím, jestli můžu jít na lhaní k němu.

“Jediné, co vím jistě je, že Tommy a já se udělal. Alespoň pro teď. Až zjistím, zda mám ještě moje manželství, nebo zda jsem dokonce chtějí své manželství.”

************

Čekal jsem skoro celý týden, než jsem zavolala Angie. Byl to dlouhý, neskutečný čas mého života. Nevolal jsem přátele, protože jsem nechtěl soucit nebo radu. Vzal jsem si spoustu procházek v lese sám, myšlení nebo jen žvaní bezcílně.

Snažil jsem se přečíst pár knih, ale nedržel můj zájem. Šel jsem na aktuální akční thriller hit v kině, ale odešel po půl hodině.

Myslel jsem si, jak nejlépe jsem uměl, o budoucnosti. Pouze rozhodnutí, které jsem dělal pro jistotu to, že v případě, Angie a já se rozešli, tak bych odejít. Potřeboval bych začít znovu někde daleko od místa, kde byly moje vzpomínky na šťastnější časy.

Mluvil jsem s rozvodovým právníkem doporučeného starého přítele. Ukázalo se, že bez zavinění rozvodů mezi páry bez dětí, jsou docela běžné, můžete být provedeno s celou věc za pár měsíců, tak dlouho, jak vypořádání majetku není sporné. Zeptal jsem se ho začít věci do pohybu, podat počáteční papíry, ale aby sloužil Angie ještě. Místo toho jsem si upozornění měl papíry jsem představu, že bych mohl chtít, aby jejich pokles v klíně osobně, v závislosti na tom, jak to dopadlo.

Život jsem měl s Angie mě šťastnější, než jsem kdy byl. Byla milující, přemýšlivý a více zábavy, než kdokoli, koho jsem kdy byl se. Ona se mi smát, a zdálo se mi, aby se jí smát taky.

Byli jsme snadné a pohodlné s sebou-vždy jsem se cítil schopen být mé skutečné já s ní, prakticky od naší první schůzce. A zjistil jsem, že to proto, že se jí líbí na skutečné já jsem neměl dát na skocích, nebo se snaží zapůsobit na ni. Ona mě dobíral si o tom tak předvídatelný ve svých zvycích, ale respektoval mou vážnost a smysl pro zodpovědnost. Především jsem vždycky jí důvěřoval. Myslel jsem, že na ni jako čestný a loajální.

Takže co teď? Je zřejmé, “čestný a loajální” stály za asi tolik jako WorldCom skladem. Věděl jsem, že stále miluje ji, jen jsem si nedokázal představit život, ve kterém jsem nebyl schopen se jí věřit.

Více než cokoli jiného, ​​jsem se cítil ponížen. Když podvádět někoho, jako jsem jí řekl, že je to akt nepřátelství, ale v bezvědomí. Jste uvedení něco přes na svého manžela; děláš hlupáka z nich. A ten pocit nadřazenosti, že jsou v na tajemství, které neznáte, infikuje celý vztah.

Nemohl jsem uvěřit, že Angie ani tajně, že trochu méně mě, protože věděl, že ona byla stále její popel tažené někdo jiný za mými zády. Míchal se s láskou pro mě bude trochu blahosklonnost, opovržení. Jak bych ji nikdy, nikdy neodpustím, že?

************

Každý den, ujistěte se, Angie byl venku, šel jsem zpátky do domu a naslouchal rekordéry. Den po jejím rozhovoru s Connie, Angie volal Tommy a řekla mu, že byl konec jejich záležitost.

Nechtěl jsem se dozvědět příliš mnoho o něm z jejich krátkého rozhovoru. Byl zjevně mladší, a to neznělo, jako by tam bylo něco hodně mezi nimi za sexuální přitažlivosti. Když mu řekla, že se s manželské problémy (není uvedeno), a nemohli ho už vidět, že to neznělo drcené-jen zklamán (pravděpodobně přijdete o pěkný kus zadku!). Neměl žebrat nebo prosit, a on neměl zlobit.

Jeho reakce byla spíš, OK, jasně, chápu, no, bylo to úžasné, nic ve zlém.

Také jsem se dozvěděl, že by bylo šroubování asi tři týdny-obvykle v jeho bytě, ale jednou nebo dvakrát v mém domě. Nikdy jsem se dozvěděl, jak se potkali.

Náhodnost jejich vztahu jak utěšoval mě a znechucen mě. Ulevilo se mi, že Angie nebyl v lásce s ním, a že nebyl hrozbou, aby ji ode mě. Jejich tón na telefonu skoro jako by byl její tenis pro nebo plavat trenér nebo masážní terapeut. To se cítím o něco méně, jako bych byl nahrazen.

Na druhé straně-how mohla skočil do postele s chlapem tak mimochodem? Jen proto, že měl horké tělo, a byl k dispozici? Líbilo se naše sliby na sebe vlastně znamená tak málo? Jaká byla Angie je láska ke mně stojí, pokud to nebylo jí zabránit kurva ten chlap jen tak pro zábavu? Nemohl jsem začít na tuto otázku odpovědět.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s