Erotická Seznamka Pro Všechny V Brně

Sundal jsem si odpoledne z práce jít nakupovat s manželkou. Nenáviděl jsem nakupovat, ale musel jsem si nějaké nové oblečení a také jsem chtěl trávit čas s Katie. Náš vztah se stal mnohem sexuální, protože jsme se stali otevřenější navzájem. Sex mezi námi byl výbušný. Katie si užil s můj penis a těšil jsem se dávat jí. Vypadala neuvěřitelné dnes. Moje žena není, kdo nosí make-up, ale dnes jí aplikovat nějakou tmavě červenou rtěnku. Řekl jsem jí, že jsem si snila o rtěnku vztahuje rty kolem mého penisu, ona zřejmě naslouchal. Její zadek byla pokryta černou sukni; bylo zřejmé, že na sobě tanga jako žádný panty linka by mohla být vidět. Katie nohy byly s diakritikou se svými téměř kolena vysoké černé boty. Její těsné bílé tričko bez rukávů z její prsa vyčnívají přes její černé sako. Tmavé vlasy stékaly kolem ramen. Katie vypadala neuvěřitelně sexy. Byla se mnou flirtuje a kartáčování proti mému rozkroku odpoledne.

Gap má vždy kvalitní džíny, které se hodí dobře na mě, takže jsme se do jejich obchodu, aby zjistili, jestli má něco se mi líbilo, jak moje staré hledali trochu drsný. Jak jsme šli na, Katie přestala mluvit s Sheila, rodiče na PTA. Moje žena byla zvolen prezidentem asociace, ale to znamenalo, že musel dělat práci navíc. Sheila bylo docela horko. Byla asi 34 let a zdálo se, opalovat se hodně. Jedna věc působivé ní byl její DD prsa, která ráda se zobrazí, když na sobě přiléhající triko. Bylo to velmi zřejmé, Sheila měla implantáty, ale přesto byly velmi působivé, jsem si jistý, že mě chytil a díval se jí košili, zatímco Katie a udělala malý rozhovor. I odešel se dívat na oblečení, zatímco dámy i nadále mluvit.

Všiml jsem si muž úředník stále zírala na Katie, když mluvila s Sheila. Možná, že se také snaží dívat se dolů na Shelia košili. Zdálo se, že poslouchal jejich rozhovor a byl prakticky v polovině z nich, zatímco se snažil vypadat jako on pracoval. Pochopil jsem, že moje žena byla horká, jak se Sheila. Je to příjemný pocit, mít sexy ženu, že muži téměř polovina její věk by dívat se na ni. To se cítím velmi hrdý. Sheila opustil obchod a Katie mě dohonil v sekci džíny.

Úředník stále nás pronásleduje. Nemyslím si, že jsme byli příliš staří, aby se na The Gap, ale pořád na nás sleduje kolem obchodu. Byli jsme oblečeni hezky, takže to by neměl být, že si myslel, že budeme krást v obchodě, nebo tak něco.

Zaměstnanec jmenován Monica mi pomáhal ven. Byla to docela cutie, asi sotva z vysoké školy. Monica věděl, jak to funguje a flirtoval se mnou snaží získat prodejem. Manažer chlap stále bdělé oko a nakonec přišel s nějakým papírování. Uvedl, jeho jméno bylo Joel a Gap byl s jejich narozeniny prodej a chtěl, abychom vyplnit přihlášku mít šanci na 2000,00 dolarů nákupy. Katie je zákazník rodiny, rychle naplnil ji ven v naději, že vyhraje. Zatímco mluvil s manželkou, Joel byl tápání po celé sám. Vypadal jako dobrý kluk; byl pravděpodobně v jeho počátku 20. let a vypadal jako jeden z těch Gap modely, které vidíte v televizi. Začínal jsem si myslet, že se zbláznil s mou ženou. Pořád se dotkl její paže říkat jí, jak se doufá, že vyhraje řádění.

Našla jsem několik párů džínů, že jsem si myslel, vypadal hezky a šel do šatny vyzkoušet si je, zatímco Katie čekal venku.

Džíny jsem Vybrané necítil dobře a šel ven, aby si názor Katie. Neviděl jsem Katie, ale Monica byla na chodbě.

“Nemyslím si, že to fit pravdu,” jsem již uvedl, když jsem se podíval kolem ní pro mou ženu.

“Vypadají dobře na vás. Možná bys měl zkusit uvolněnou fit? Dojdu je pro vás.”

Šla pryč jít najít džíny. Jsem ztratil ze zřetele Katie a vrátil se do šatny, aby se pokusili o další pár jsem si vybral. Bylo to hezké, Monica, aby mi kompliment. Jsem 38 let, ale trvám na svém fyzio na rozdíl od některých jiných otců dvou dětí. Snažím se pracovat alespoň třikrát týdně. Byl jsem docela pyšný na své tělo. Samozřejmě, že jsem pochopil, Monica se jen snaží, aby se prodej. Bylo to hezké ucha připomínky od někoho jiného než moje manželka.

Slyšel jsem, že rychlé zaklepání na dveře: “Otevři se. To jsem já,” zavolal Katie ven.

Odemkla jsem dveře a vešla s ostatními džíny, které Monica si vybral spolu s některými oblečení, které jsem si myslel, že chce koupit.

“Jsem si jistý, Monica bude muset stejně jako aby to na vás,” jak se posadila na lavičku uvnitř místnosti.

“Ona se jen snaží, aby se prodej, nebo si myslíte, že mám šanci?”

Katie mě plácne na zadku, “nejsem dost dobrý pro vás už?”

“Ach ne! Jsi víc, než můžu zvládnout! Ale zdá se, že manažer chlap byl kontrolu tě od chvíle, kdy jsme chodili dovnitř”

“To Joel chlap mě děsí!”

Smál se na ni, “Co se děje? Co udělal? Zkuste policajt pocit?”

“Pořád na mě zíral a vždy, chůze. Pořád se dotýká mě, když jsem byl vyplňování žádosti o nákupy.”

“Je to asi jen zbláznil s tebou. Ty vypadáš sexy dnes,” poznamenal jsem. “Ty jsi MILF!”

“Shhhh, mohl by tě slyším.”

“No ty vypadáš sexy!”

“Děkuji vám,” odvětila.

“Zkuste to,” když mi podal nový pár, a začala složit některou z ostatních párů, které jsem se snažil dál.

Nemohl jsem se dočkat, až se dostanu domů dnes v noci. To bylo celý víkend pryč, protože děti byly na prarodiče a my jsme mohli být tak hlasitě, jak jsme chtěli. Oba jsme byli nadšeni možností, co čekal náš společný večer.

Začal jsem odstranit pár, který se nevejde a můj penis byl visí ven na straně boxerů. Katie natáhl ruku a dal mi rychle zatáhl. Usmála se a šla zpátky k uvedení pryč džíny.

Dokončil jsem odstranění pár a popadl mě za ptáka a položil ji na rty.

Katie se polekala a rychle ustoupil téměř klepe hlavou na zadní stěně.

“Co to děláš?” zašeptala.

“Protože jste ho chytil Myslel jsem, že jsi to chtěl políbit?

“Teď ne! Někdo slyšel! “

Pořád měl držet toho, jak to začalo růst. Podívala se na mě. Měla vyděšený pohled na tvář její, že nás někdo slyšel v šatně. To byl zpečetěn jako šatna. Neviděl jsem žádné video kamery ve stropě. Nemyslím si, že by někdo mohl vědět, že jsme tady spolu. Její pihovatá tvář s její rtěnky vztahuje rty vypadala tak žádoucí.

Můj penis pokračoval růst v mé ruce, jak jsem se znovu předklonil a stiskl ji proti Katie rty znovu a její jazyk vystřelil z úst a olízl hlavu.

“Tam, nyní zkuste tento pár na,” podal mi nové džíny.

Cítil jsem teplo mého penisu v ruce, jak to bylo otáčení hard rock, “Jen si ho do pusy opravdu rychle dítě.”

“Někdo nás uslyší!”

Jsem začal hladit můj tvrdě. Katie se díval přímo na svém rozkroku a pak vzhlédla a zavrtěla hlavou.

“Vaše rty vypadají tak dobře dítě,” já tiše zasténala. Moje ruka se pomalu hladil mou lásku sval.

Moje žena se tvářil ustaraně. Podívala se na dveře jako vedoucí můj penis zíral na ni. Byl jsem tak zapnutí z ní flirtovat se mnou odpoledne. Potřeboval jsem spoušť.

Jsem se přestěhoval dopředu a stiskl hlavu můj penis před ústa. Precum stavěl a jak jsem couval, že udělal řetězec mezi můj penis a ústa.

Katie si povzdechla a otevřela ústa a hltali na jizz.

Sklonil jsem se a políbil ji jako můj jazyk výstřel a ven z úst. “Prosím, baby, dej mu polibek,” zašeptal jsem jí do ucha.

Přestěhovala jsem se zpět dopředu a její ústa se otevřela a olizovat mě dovnitř teplo z úst a rty byla neuvěřitelná. Pohled na její červené rty kolem mého ptáka byl úchvatný. Cítil jsem její jazyk závody pod můj penis. Ona mě pustili z pusy a viděl jsem červený kruh rtěnky kolem hlavy. Přestěhovala jsem se dopředu tak, že by mě vzít zpátky do její mokré úst.

Vzhlédla a vyjádřil “ne”. Přestěhovala jsem se boky dopředu, jak můj penis opřel své pihovaté tváři. Katie popadl do rukou můj penis a začal hladit mě.

“Nemůžeš se dočkat, až se dostanete domů?” prosila.

“Prosím, zlato. Nemůžu jít do obchodu s tím,” ukázal dolů na mé zvětšené ptáka.

“Někdo nás slyšel! Nechci se nechat chytit.”

“Nikdo nebude slyšet. Budu rychlý”

Katie viděla více precum propukl od špičky a nemohl odolat. Ona ji naklonil a začal laskat mou hlavu s jejím jazykem. Katie mě nasál do úst a začala mě krýt ve slinách. Její hlava se začala houpat sem a tam, když jsem sledoval její krásné pihovatý obličej. Naučila se milovat sání péro a to ukázal. Katie mě pustili a hladila můj penis s rukou při pohledu na mě. Byla tak sexy. Moje žena se na mě usmál, když se její oči se vrátil do mého ptáka a cucal mi do úst. Viděl jsem rtěnka šmouhy přes můj penis.

Katie mě pustili a vzhlédl a zašeptal: “Nemůžu uvěřit, že to dělám tady.”

Natáhl jsem ruku a přitáhl si její hlavu zpátky do mého rozkroku, “Ooooh, nepřestávej.” Její ústa se otevřela hranice a sát mě zpět dovnitř

Katie mě byla práce s ní rukou a úst. Zvuky její mokré kouření se začíná echo v malé šatně. Můj dech zvýšil. Začal jsem vrazil sem a tam kurva její mokré teplé ústa.

Najednou Katie se zastavil, “Někdo jde.” Ona přisunul blíž ke dveřím a naslouchal. Kroky bylo slyšet chůzi chodbou. Dveře vedle naší otevřely a zavřely. Někdo by mohl být slyšet, jak se svlékala v místnosti vedle té naší.

Katie se snažil, aby můj penis zpátky do mých boxerek.

“Co to děláš? Nepřestávejte!” Namítl jsem.

“Shhhhh. Někdo je hned vedle. Nejsem sání péro. Chystáme se chytí.” Vykoktala.

“Oh, baby,” Sáhl jsem do mých boxerek a vytáhl jsem stále přeplněné člena a začal hladit ho. “Jsem tak blízko., Prosím.”

Sedl jsem si na lavičku vedle ní. Katie otočil a podíval se na mě, když jsem ji popadl a přitáhl si ji ke mně blíž a políbil ji na ústa. Položil jsem jí jazyk do úst, jak jsem ji chytil za ruku a položila ji na mé oteklé péro. Ona klouzal ruku nahoru a dolů kolem péro, když jsem začal líbat její krk. Dveře vedle Dveře se otevřely a člověk může slyšet chůzi chodbou.

“Prosím, baby, já jsem skoro tam,” prosila jsem.

Moje žena se na mě podíval a tlačil mě. Ona pokračovala mrtvice mě vzhlédla a usmála se “Cum v ústech, ne na mé tváři!” Katie quitely vyjádřil. V jednom pohybu šla dopředu a dát své péro do úst a do krku. Katie se začala sát silněji než kdy předtím.

“Oh, to je ono,” zasténala jsem. Jsem začal šukat její tvář. Můj penis byl tak mokrý od slin. Katie dělala její nejlepší to nechat kapat z úst a na její oblečení.

Hlasy bylo slyšet na chodbu a Katie se zastavil sání a položila ucho blíže ke dveřím. Její pěst stále zaťatou kolem mého penisu. Byl jsem spádovištních její ruku, která byla uzavřena kolem mě. Bylo to tak mokrý od slin. Když jsem se tlačit dopředu péro zasáhla ji na tvář. Byl jsem rychle spádovištních ji za ruku, zatímco ona byla ujistěte se, že nikdo jiný se o naše dveře.

Katie se nakláněl ke dveřím snažil se slyšet, zda někdo byl v hale. Já nevím, jestli to byla myšlenka přistižení nebo pohled Katie mokré tváře, ale zatímco ona poslouchá můj penis začal explodovat chytil ji nepřipravenou.

“Oh kurva dítě, jsem Cumming,” jako první proud chytil rty a druhý výstřel zahalila její krk a bradu. Katie mi rychle dát do pusy a cucal mi zpátky, když mě strhl do úst. Střelil jsem alespoň dvě další salvy po krku. Katie se na mě podívala, jak můj penis vyklouzl z úst a polkla mého sperma. Její tvář byla pokryta s mou kuráž.

“Kurva! Říkal jsem ti, aby cum v ústech. Věděl jsem, že by to udělal tohle!” zašeptala.

“Je mi to líto. Jen jsem ztratil kontrolu,” když jsem se rozhlédl po ručníku nebo tkáně.

Začala prstem sperma do úst.

“Nikdo si nevšiml,” snažil se zlehčit situaci.

Katie mi dal “nebuď vůl” vzhled. Její sako bylo sperma vztahuje stejně jako většina z krku. Některé spermie padl na její černé sukni.

Popadl jsem džíny, které se nevejdou a utřela si tváře. Katie pak popadl do rukou a setřel zbytek obličeje, saka a sukně na džíny. Dostala se do kabelky a pevně jí make-up.

Začali jsme se smát jako vysoké školy děti přemýšlet o tom, co jsme udělali. Katie vstala a naklonila se a políbila mě. Její jazyk vstoupil pusu. Nikdy předtím jsem ochutnal své vlastní sperma. Dochuť je velmi slaný. Zvedl jsem ruku a začal hladit její prsa, zatímco druhou rukou zkoumal její zadek. Její jazyk byl tančí dovnitř a ven z mých úst, když jsem spustil ruce a začal tahat sukni.

“Co to děláš?” tiše řekla mi do ucha.

Podíval jsem se jí do očí, když se snaží dostat do jejích kalhotek a okenice, “Chci tě lízat.”

Byl jsem tak zapnutá ní a potřeboval, aby orgasmus a já jsem se nemohl dočkat.

Popadla mě za ruce, “není tu dítě. Pojďme domů.” Stáhl jsem si ji k sobě a znovu ji políbil.

Otevřeli jsme dveře a podíval se ven a viděl, nikdo se blíží. Pokynul jsem jí sledovat, a když jsem vyšel ven dát spermií vztahuje džíny do košíku být pověšeny znovu.

Šli jsme k pultu platit pro některé oblečení jako Joel zavolal na prodej.

“Našli jste vše, co jste potřebovali?” zeptal se.

“Ano, všechno perfektně,” při pohledu přímo u mé ženy úst.

Katie se usmála, když jsme zaplatili za nákup s naším debetní kartou.

Joel se na ni podíval, “doufám, že vyhraješ v soutěži paní Jackson!”

“Děkuji vám. Doufám, že to taky!” odvětila.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s